Fotowoltaika dla firm

Rynek energetyczny w Polsce w ostatnich latach, jest bardzo zmienny i nieprzewidywalny.

Czy zgodzisz się z tym, że choć sama energia elektryczna niekoniecznie drożeje, to z roku na rok na fakturach można ujrzeć coraz większe kwoty za usługi świadczone przez zakład energetyczny i sprzedawcę prądu?

Korzyści dla przedsiębiorstw:

 • Szybki zwrot z inwestycji

  Właściwie dobrana, zaprojektowana i wykonana instalacja fotowoltaiczna, pozwoli wyprodukować energię elektryczną, która będzie wykorzystywana przez twoją firmę na bieżące zużycie. Dzięki własnej elektrowni słonecznej poczujesz, że koszty poniesione na zakup paneli fotowoltaicznych, zwrócą ci się w bardzo krótkim czasie. Dla przedsiębiorców, wisienką na torcie korzyści, jest możliwość sfinansowania inwestycji w formie leasingu, którego ratę w całości można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Jest to świetny sposób na zmniejszenie obciążeń podatkowych twojej firmy.

 • Poprawienie wizerunku firmy

  Czy zgodzisz się z tym, że klienci szukając firmy zwracają uwagę na jej otwartość na zmiany, na to czy wyczuwa trendy?

  Coraz częściej słychać o tym, że modne jest bycie „ECO”. Wiele firm decyduje się na podjęcie działań i uzyskanie wizerunku proekologicznych.

  Inwestycja w fotowoltaikę jest postrzegana przez klientów jako niekwestionowany sygnał o zainteresowaniu firmy nowymi technologiami, które pomagają chronić środowisko i ograniczać emisję CO2.

  Instalacje fotowoltaiczne to technologia innowacyjna, ale wykorzystująca zjawisko znane od 1839 roku. Pozwala produkować zieloną energię i wykorzystywać ją na potrzeby prowadzonej działalności.

 • Korzystny system rozliczeń z zakładem energetycznym

  Oszczędzasz i zarabiasz! Czy słyszałeś o nowelizacji ustawy o OZE? Zgodnie z nią, energię wyprodukowaną w instalacji fotowoltaicznej, przedsiębiorcy mogą zużyć na potrzeby prowadzonej działalności. W przypadku wytworzenia większej ilości energii niż ta, która jest niezbędna na bieżące zużycie zakładu, nadwyżka jest magazynowana w sieci energetycznej OSD lub odsprzedawana do wybranego przedsiębiorstwa obrotu energią elektryczną.

  Coraz wyraźniej widać trend budowania polityki energetycznej państwa z wykorzystaniem źródeł odnawialnych we współpracy z obywatelami, którzy doceniają zapach czystego powietrza i są zainteresowani podjąć konkretne działania.

 • Amortyzacja kosztów inwestycji

  Jesteś przedsiębiorcą z sektora MSP? Twoja firma ma status „małego płatnika”? Czy słyszałeś o tym, że całą wartość inwestycji w instalację fotowoltaiczną możesz zamortyzować?

  Zadzwoń do naszej firmy teraz a nasi specjaliści wyjaśnią ci jak korzyści podatkowe ujrzeć niemal natychmiast!

 • Finansowanie inwestycji

  Dla każdego Klienta możemy przygotować dogodne finansowanie za pośrednictwem kredytu.

  Dodatkowym atutem przemawiającym za fotowoltaiką są programy dotacyjne. Uruchamiane są przez różne instytucje i nabór wniosków jest ograniczony w czasie. Nasi doradcy, którzy monitorują na bieżąco programy powiedzą ci jak możesz skorzystać z pieniędzy, które są dostępne dla ciebie.

  Dzięki takiej formie finansowania, w połączeniu z tarczą podatkową, zobaczysz, że inwestycja może być spłacana z bieżącej produkcji energii i poczujesz wymierne korzyści finansowe już w pierwszych miesiącach jej działania.

Gwarantowana niezawodność i  produktywność instalacji fotowoltaicznej

Bezpieczeństwo inwestycji z naszą firmą uzyskujesz dzięki gwarancjom. Korzystamy z podzespołów produkowanych przez firmy znane, dające gwarancję jakości. Namacalnym efektem jest system gwarancji, których udzielamy na nasze instalacje:

 • 25 lat gwarancji producenta na wydajność  ogniw fotowoltaicznych
 • 20 lat gwarancji produktowej na wady i usterki paneli fotowoltaicznej w cenie zestawu
 • 10 lat bezpłatnej gwarancji na falownik
 • 3 lata rękojmi – a standardem na rynku 2 lata

Czy widziałeś wiele inwestycji, które będą przez najbliższe 20 lat dawały gwarantowaną stopę zwrotu? Skontaktuj się z naszymi specjalistami a zobaczysz kalkulacje wykonane z uwzględnieniem specyfiki twojej firmy.

MŚP i instalacja do 50 kW

Czy czytałeś aktualną wersję ustawy o OZE? Czy słyszałeś jakie nowe możliwości mają przedsiębiorcy wytwarzający energię elektryczną z mikroinstalacji (o maksymalnej mocy poniżej 50 kW), dla których wytwarzanie energii elektrycznej nie jest głównym obszarem działalności?

Zadzwoń do naszych ekspertów a oni wyjaśnią ci jakie korzyści możesz odczuć z bycia prosumentem energii odnawialnej!

Agrobiznes

 • Opłaty za energię w elektryczną potrzebną w twoim gospodarstwie spadły 8… 9 razy. Na co przeznaczysz te środki?

 • Rachunki za prąd są stałe lub znacznie bardziej przewidywalne niż do tej pory. Czy masz większe poczucie pewności osiąganych zysków?

 • Twoje gospodarstwo jest postrzegane jako dbające o środowisko naturalne i wykorzystujące nowe, dobre trendy? Czy nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami przychodzi ci łatwiej?

Czy wiesz, że nie musisz sobie nic wyobrażać?

Wystarczy, że zadzwonisz teraz do naszej firmy i zapytasz się o najnowsze możliwości związane z fotowoltaiką dla rolnictwa.

Korzyści dla twojego gospodarstwa

Czy zgodzisz się, że w biznesie, a agrobiznes nie jest wyjątkiem, istotne są nakłady pracy i środków oraz rezultaty, które one dają? Jakie korzyści daje fotowoltaika?

 • Szybki zwrot z inwestycji. Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej zobaczysz, że rachunki za energię elektryczną będą znacząco niższe. Jeżeli skorzystasz z kredytu, z zaoszczędzonych na rachunkach kwot możesz spłacać jego raty.
 • Właściwie dobrana, zaprojektowana i wykonana instalacja fotowoltaiczna, pozwoli wyprodukować energię elektryczną na własne potrzeby. Poczujesz, że twój agrobiznes uniezależnił się od zmian cen energii elektrycznej.
 • Czy zastanawiałeś się, gdzie można zamontować na twoim terenie panele? Możesz do tego celu wykorzystać powierzchnie dachów. W lecie nie będą się tak nagrzewały zaś zimą nie będzie na nich zalegał śnieg. Pracujące panele są ciepłe, co zapobiega ich oblodzeniu. Instalację, po ustawieniu stelażu, można również zamontować na gruncie. Nieużytki, które do tej pory były tylko problemem, mogą dzięki fotowoltaice stać się wreszcie twoją kopalnią czystego złota.
 • Czy drażni ciebie zapach dymu? Z instalacji będziesz czerpał tanią energią elektryczną. Możesz ją wykorzystać do ogrzewania, przestać używać pieców i cieszyć się świeżym powietrzem.

Chcesz poznać szczegóły?

Wystarczy, że zadzwonisz teraz do naszej firmy i umówisz się na bezpłatną wizytę doradcy, który po obejrzeniu terenu zaproponuje optymalne rozwiązania.

Poprawienie wizerunku gospodarstwa

Czy słyszałeś powiedzenia „Jak cię widzę, tak się piszą.” lub „Pierwsze wrażenie się liczy”? Jak te prawdy wykorzystać, aby pozyskać nowych kontrahentów?

 • Czy zauważyłeś, że w agrobiznesie jest duża konkurencja a klienci szukając firmy, zwracają uwagę na jej otwartość na zmiany, na to czy wyczuwa trendy? Instalacje fotowoltaiczne to technologia innowacyjna, ale wykorzystująca zjawisko znane od 1839 roku. Pozwala produkować zieloną energię i wykorzystywać ją na potrzeby prowadzonej działalności.

 • Czy uważasz, że przy nawiązywaniu długoterminowej współpracy partnerzy handlowi patrzą na to, jakie gospodarstwo podejmuje działania, aby mieć korzyści przez kolejne ćwierć wieku?

 • Coraz częściej słychać o tym, że doceniana jest dbałość o środowisko, zdrową żywność. Wiele gospodarstw decyduje się na rozpoczęcie starań i uzyskanie wizerunku proekologicznych. Inwestycja w fotowoltaikę jest postrzegana przez klientów jako niekwestionowany sygnał o zainteresowaniu nowymi technologiami, które pomagają chronić środowisko i ograniczać emisję CO2.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas e-mail. Podaj w jakim województwie mieszkasz, ile energii zużywasz w poszczególnych porach roku, a otrzymasz informację na temat możliwości dopasowanych konkretnie do twoich potrzeb.

Korzystny system rozliczeń z zakładem energetycznym

Droga pod prąd wymaga wiele wysiłku, ale przyłączenie się do nurtu przemian w energetyce pozwala na realizację projektów przy wsparciu zarówno państwa jak i wielu instytucji. Czy łatwiej jest działać, gdy zewsząd wyciągają się pomocne dłonie? A co to znaczy w praktyce?

 • Oszczędzasz i zarabiasz! Czy słyszałeś o nowelizacji ustawy o OZE? Zgodnie z nią, energię wyprodukowaną w instalacji fotowoltaicznej można zużyć na potrzeby prowadzonej działalności. Nie płacisz wówczas za energię elektryczną.

 • Czy widziałeś jak działa dwukierunkowy licznik energii elektrycznej? W miesiącach letnich, w przypadku wyprodukowania większej ilości energii niż ta, która jest niezbędna na bieżące zużycie, nadwyżka jest magazynowana w sieci energetycznej OSD lub odsprzedawana do wybranego przedsiębiorstwa obrotu energią elektryczną. W okresie większego zapotrzebowania na energię jest ona pobierana z sieci. Płacisz tylko za nadwyżkę energii pobranej nad wyprodukowaną.

 • Coraz wyraźniej widać trend budowania polityki energetycznej państwa z wykorzystaniem źródeł odnawialnych we współpracy z obywatelami, którzy doceniają zapach czystego powietrza i są zainteresowani podjąć konkretne działania.

Zadzwoń do nas

Zadzwoń, a nasi fachowcy podzielą się z Tobą wiedzą na temat trendów, z których możesz korzystać przez kolejne ćwierć wieku.

Poprawa opłacalności inwestycji

 • Dodatkowym atutem przemawiającym za fotowoltaiką są programy dotacyjne. Uruchamiane są przez różne instytucje i nabór wniosków jest ograniczony w czasie. Nasi doradcy, którzy monitorują na bieżąco programy powiedzą ci jak możesz skorzystać z pieniędzy, które są dostępne dla ciebie.

 • Umów się z naszym lokalnym doradcą aby poznać wszystkie korzyści finansowe wynikające z montażu instalacji fotowoltaicznej.

Gwarantowana niezawodność i produktywność instalacji fotowoltaicznej

Czy zauważyłeś jak wiele jest na rynku ofert instalacji fotowoltaicznych? Bezpieczeństwo inwestycji z Enerji uzyskujesz dzięki gwarancjom. Korzystamy z podzespołów produkowanych przez firmy znane, dające gwarancję jakości. Namacalnym efektem jest system gwarancji, których udzielamy na nasze instalacje:

 • aż 25 lat gwarancji producenta na wydajność ogniw fotowoltaicznych,

 • do 20 lat gwarancji produktowej na wady i usterki paneli fotowoltaicznej w cenie zestawu,

 • do 15 lat bezpłatnej gwarancji na falownik,

 • aż 3 lata rękojmi – a standardem na rynku są 2 lata.

Czy widziałeś wiele inwestycji, które będą przez kolejne 20 lat dawały gwarantowaną stopę zwrotu?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami a zobaczysz kalkulacje wykonane z uwzględnieniem specyfiki twojego gospodarstwa. My wiemy, że grunt to biznes!

@enerji | #enerji

Zobacz najnowsze realizacje

OBSERWUJ